Přečtěte si více
Koupelny Koupelna a mimořádný pocit z ní

Koupelny   Koupelny nejsou jen dalším prostorem ve Vašem bytě či domě, není to jen místo kde teče teplá a studená voda. koupelny by měly být oázou klidu a pohody která Vám po únavném pracovním dni poskytne odpočinek a přijemnou relaxaci. Do koupelny by měl člověk vstupovat se stejným pocitem, s jakým by vstupoval do římských lázní a koupelnové studio Eva Domenici Vám ten mimořádný pocit zajistí.


Alfa a omega každé koupelny

Koupelny

Koupelny vždy patřily k hygienickým potřebám. Všechny vypadaly takřka stejně, co se týče vzhledu a vybavení. Doba, ale pokročila a dnes nám slouží také k relaxaci a regeneraci. Vybrat z nepřeberného množství designů, tvarů a barev není nic jednoduchého. Především, když koupelny patří k místnostem, které by měly sloužit daleko déle než jiné místnosti, které můžeme jednoduše přestavět. Důležité je vybrat to co se vám za čas „neokouká“.

Reklama

Bazény Al-Lexpro jsou známkou kvality. Firma rovněž nabízí i zastřešení bazénů s možností výběru z různých druhů. Můžete si vybrat z několika tvarů a různorodých materiálů přesně dle vašich potřeb.

Bazény, zastřešení bazénů

 

Arform to je značka pro kancelářský nábytek která na našem trhu působí již od roku 1993. Za tu dobu si získala množství spokojených zákazníků a je synonymem když řeknete kancelářský nábytek, kancelářské židle či kompletní vybavení kanceláří.


Kancelářský nábytek

 

Vyrobíme Vám kuchyně na míru. Máte přesnou představu o vzhledu nové kuchyně? Rádi Vám vyhovíme přesně podle Vašich představ. A čas tráveny v kuchyni Vám bude milejší.

 


Kuchyně

V oblasti svatebních služeb působíme již od roku 1994. Z malé půjčovny šatů jsme se stali postupem let vyhledávaným svatebnímsalonem. Během roku navštěvujeme veletrhy a výstavy, abychom pro svézákazníky připravily aktuální kolekce, které jsou neustále doplňovány onové modely dle nejnovějších módních trendů. Svatební šaty z půjčovny Renáta máte záruku, že vždy na sobě budete mít kousek, který odpovídá současné módě.

Svatební šaty ze salonu Renáta

 
Evanie to je symbol pro svatební šaty, francouzského salonu Evanie, který na našem trhu působí již od roku 1991. Za tu dobu si Evanie získala množství spokojených zákazníků a je symbolem, když řeknete svatební šaty, společenské šaty, plesové šaty. 
Kancelářský nábytek

Svatební šaty

Matrace je alfou a omegou vašeho spánku. Pokud se vám spí nepohodlně, nebo máte různé problémy se zády, nejspíše je vyřeší kvalitní matrace.

Matrace

Zelená, červená, žlutá? Koupelna z pohádky

KoupelnyZařizujete nový byt nebo máte zkrátka pocit, že vaše koupelny už potřebuje změnu? Nebojte se rekonstrukce, nejdřív si ale uvědomte, že koupelny jsou jednou z nejdůležitějších místností vašeho domova – jak a kde začít? Pro někoho bohudík, pro mnohé bohužel, máme dnes tolik možností výběru designu i koupelnových doplňků, až z toho nevíme kudy kam. Orientace mezi výrobky však může být snazší, když si necháte poradit…

Koupelny a trendy v jejich vybavení

 

Koupelny. Je to místo, kde se chceme cítit uvolněně, kde ve vaně plné horké vody relaxujeme po celodenní práci. Zároveň je to ale místo, od kterého vyžadujeme maximální funkčnost, a kvůli kterému nám vstávají vlasy na hlavách, když otevřeme obálku s vyúčtováním vodného a stočného. Je to vůbec potřeba? Ušetřit se dá na každé maličkosti. Většina českých rodin už se naučila používat šetrné pračky nebo sušičky, stále nejvíc vody ale spotřebujeme při sprchování, mytí rukou nebo splachování. Řešení? Pořiďte si do své koupelny tzv. duální tlačítka na splachování WC, spotřebujete tak o tři až šest litrů vody méně! Existují samozřejmě i vodovodní kohoutky, které vám pomohou regulovat proud tekoucí vody ve vašem umyvadle, nebo sprchy se zabudovanými spořiči vody. Než se ale začnete zabývat těmito drobnostmi, zvažte dobře, službu které ze stavebních firem využijete.

 

Zelená, červená, žlutá? Koupelna z pohádky

Na internetových stránkách kvalitních firem dnes najdete tzv. vizualizaci koupelny, stejně jako na stránkách koupelny Aquastyl. Můžete si tak prohlédnout prostorový obrázek všech projektů, které firma nabízí, nebo si nechat zdarma vytvořit grafický návrh podle vlastních představ. Pak už pro vás bude mnohem snazší vybrat si styl koupelny, který bude ladit s celým vaším bytem. Snadněji se také rozhodnete, jestli vaší koupelně bude „slušet“ WC, nebo jestli jej raději postavíte mimo. V galerii vzorkovny si zase vyberete barvu obkladů, dlažeb a dalších doplňků, které se do vaší koupelny budou nejvíce hodit, ať už bude malá či velká.

Rozhodujte se opatrně. Ne do každé koupelny se vejde vana nebo sprchový kout podle vašich představ. I z malého prostoru se však dá vytvořit koupelna krásná a plně funkční. Aquastyl nabízí tvarově přizpůsobené vany nebo sprchové zástěny na vaně, abyste kolem ní měli stále dostatek místa pro pohyb. Máte možnost vybrat si malá i větší umyvadla s neopomenutelnými odkládacími plochami. Pamatujte také na doplňkové skříňky, které nejen budou ladit s obklady, ale hlavně schovají a zpřehlední hledání hygienických potřeb a lahviček, které by v koupelně dělaly neplechu. V koupelně se chcete cítit uvolněně, proto si v ní vytvořte atmosféru pomocí vašich oblíbených barev nebo pomocí příjemného osvětlení. Pokud jste optimističtí a tvořiví, určitě zvolte barvu žlutou, pokud se chcete příjemně uvolnit, vaše oči potěší zelená nebo „antistresová“ modrá či fialová. Rudé obklady vám pomohou proti únavě, oranžové vás rozveselí, náladu vám zlepší i hnědé. Nejdůležitější je ale především světlo, které můžete vhodně nakombinovat – po ránu silné, navečer tlumené a romantické, můžete si zapálit i svíčky, vše, abyste se ve své koupelně cítili jako doma.

 

Úvodní strana

Jana Tůmová

Autor článku:Jana Tůmová
Mail:clanky@webdomena.cz
WWW:www.clanky.eu
UIN:63-812-345
Tel.:284 812 229
GSM:775 566 383
Profil:zobrazit

Náš tip

Realizace zahrad od firmy Kamelie je zárukou kvalitně provedené zahrady, která pro vás bude oázou klidu. Společnost Kamelie provádí realizace zahrad a návrhy zahrad, které s vámi bude konzultovat tak, aby vše bylo přesně podle vašich představ.

Naši partneři

Firma Elnar Vám vyrábí kuchyně na míru. Nechte si zhotovit počítačový návrh a vyšperkujte nový styl kuchyně podle Vašich představ.

Kuchyně Elnar

Matrace je alfou a omegou vašeho spánku. Pokud se vám spí nepohodlně, nebo máte různé problémy se zády, nejspíše je vyřeší kvalitní matrace.

Matrace

Naše autopůjčovna nabízí velký výběr aut české značky škoda. Zaručujeme kvalitní služby naší firmy, pojištění a velmi dobrý technický stav aut, které nabízíme. Když autopůjčovna, tak jen Mš-Car.

Autopůjčovna Mš-Car

Vestavěné skříně to je kvalita od firmy Kapitán.cz a další služby jako jsou infrasauna, plastová okna a další rozsáhlý sortiment. Vestavěné skříně Kapitán to je značka české kvality 


Vestavěné skříně

Centrální vysavače Husky to je značka, která  je americkým vynálezem starým více než 40 let. Od doby, kdy byly centrální vysavače vynalezeny, pomáhají domácnostem po celém světě. Centrální vysavače Husky jsou jednou z nejstarších a časem prověřených značek v oblasti centrálních vysavačů

Centrální vysavače
Sponzoři

Nevíte, která autopůjčovna je ta nejlepší? Naše články Vám poradí, dovíte se veškeré důležité informace se světa, kde autopůjčovna má hlavní slovo.

Autopůjčovna EU

Spousty článků s radami, čemu se vyhnout při výběru autopůjčovny. Co Vám autopůjčovna může nabídnout, jaké služby, co ohledně pojištění a jak nenaletět špatné autopůjčovně. Předtím, než využijete těchto služeb, informujte se.

Autopůjčovna INFO

Čeká Vás svatba? Určitě už hodně dlouho máte promyšlené, jak by Vaše svatební šaty měly vypadat. Podívejte se na naši sérii článku, kde Vám poradíme, jaké šaty jsou vhodné právě pro Vaši svatbu. Nepůjčujte si svatební šaty, které se k Vám nehodí.

Svatební šaty

Nudí Vás vzhled Vašeho pokoje? Změňte si pokoj do modernějšího vzhledu nebo zanechte Vás dosavadní vzhled a v podobném stylu si objednejte i vestavěné skříně. Nejenže jsou lepší, než běžné skříně, ale ušetří i mnoho místa a jsou vyráběny přesně podle Vašich představ. Přečtěte si naše články, jak to chodí ve světě vestavěné skříně.

Vestavěné skříně COM

Náš obchod nabízí šperky k různým společenským příležitostem. Jestliže potřebujete šperky k večerním akcím, či na běžné nošení na důležité schůzky, vše u nás najdete.

Šperky

Informace, jak probíhá výroba vestavěné skříně, kontakty na jednotlivé firmy a jejich výhody oproti konkurenci. Předtím, než si objednáte vestavěné skříně je důležité znát informace, jak probíhá zakázka a požadavky od firmy, které potřebuje znát, pro zhotovení Vaší skříně.

Vestavěné skříně EU

Potřebujete přestěhovat nábytek a nemáte dostatečně prostorné auto, objednejte si autodopravu a její služby, vše Vám dopraví na stanovené místo. Autodoprava neposkytuje jen stěhovací služby, ale i mnohem více, články Vám popíši služby, které můžete využít a doporučí Vám vhodné firmy.

Autodoprava

Neznáte nejnovější trendy? Nevadí! Informace, které Vám poskytneme z Vás udělají módní ikonu. Vybereme Vám vhodné šperky nebo i svatební šaty. Najdeme Vám vhodné oblečení, které nabízí seconhand. Navštivte naši stránku a už nikdy nebudete OUT.

Vše o módě

Jak se zbavit nejlépe alergie? Co napřed začít u Vás doma? Roztoči jsou veliký problém pro alergiky. Co alergie na šperky? Se vším Vám pomůžou naši odborníci. Přečtěte si jak se vyhnout zdravotním problémům.

Vše o zdraví

Chcete změnit vzhled Vašeho domu? Naše inspirace Vám jistě pomůže s vhodným vzhledem. Nebo změny na zahradě? Všechno, co souvisí s domem najdete v našich článcích.

Vše pro domov

Máte doma obyčejný vysavač? Zapomeňte na něj a pojďte si přečíst články, kde Vám představíme výhody nových vysavačů. Například vysavače na bázi vody a nebo centrální vysavače, které jsou zabudovány do Vašeho domu. Vyměňte staré vysavače.

Centrální vysavače